ÄRILAEN MAA TAGATISEL

Paindlik laen maa tagatisel sobib investeeringuteks, käibevahenditeks või muu rahavajaduse korral. Paljud ettevõtted on meid valinud oma partneriks järgmistel põhjustel:

ARILAEN

TEHINGUSSE ON VAJA MINNA KIIRESTI. Ärivõimaluse tekkimisel või käibekapitali vajaduse korral on teatud juhtudel vaja lisafinantseeringut koheselt. LandCreditiga asjaajamine võtab aega 3-4 tööpäeva, mis on märksa kiirem pankade menetlusajast.

ARILAEN

SINU KINNISTUD ON TAGATISENA ROHKEM VÄÄRT. Tänu ulatuslikule kogemusele suudame maa väärtust õiglaselt hinnata. LandCredit finantseerib kuni 80% tagatisvara väärtusest ja sageli pakume suuremat laenusummat kui teised laenuandjad.

ARILAEN

TASUTA TAGATISE HINDAMINE. Kliendil ei ole vaja tellida kallist hindamisteenust kinnisvarabüroost, sest LandCredit hindab tagatiseks pakutavad kinnistud tasuta. 

ARILAEN

SOOVID LAENUST PAINDLIKEL TINGIMUSTEL VÄLJUDA. LandCredit ei seo klienti ebamõistlikult suurte väljumistasudega. Finantseeringut on võimalik kasutada ka lühiajaliselt või sildfinantseeringuna, näiteks kuni panga laenuotsuse saamiseni. LandCrediti laenu saab alati refinantseerida, kui avanevad võimalused odavama raha kaasamiseks.

ARILAEN

VAJAD VALDKONDA TUNDVAT KLIENDITEENINDUST. LandCreditiga asjaajamine on sõbralik, kiire ning ladus. Juba sõlmitud laenulepingu korral saame lepinguid, graafikuid ja tagatisi paindlikult ning märkimisväärsete lisakuludeta muuta.

Kokkuvõtlikult pakub LandCredit laenu olukorras, kus pangafinantseering pole kiiresti kättesaadav või pakutav laenusumma on antud olukorras liiga väike. 

TINGIMUSED

  • Intress alates 9% aastas
  • Lepingutasu 1% laenusummast
  • Tagatise hindamine tasuta
 
 
  • Tagatiseks sobib nii põllu- kui metsamaa
  • Tagasimakse graafik – annuiteet, bullet või hübriid

KÜSI PAKKUMINE:

Lisa uus rida